Polityka zewnentrzna – polityką ekonomii


Moje poglądy na sprawy zewnętrzne polskiej polityki są takie jak w temacie. Otóż każda wizyta zagraniczna przedstawicieli państwa Polskiego powinna być wizytą nie tylko polityczną, ale i ekonomiczną. Chodzi tu, żeby w każdym wyjeździe zagranicznym brali udział również polscy biznesmeni. Takie rozwiązanie umocniłoby nie tylko polską pozycje polityczną, ale i gospodarczą na świecie. Powinny odbywać się spotkania biznesowe, w celu zawierania nowych kontraktów.

To nie jest moja jedyna idea. Szczególnie prezydent; jako najwyższy przedstawiciel Polski; powinien częściej organizować wizyty zagraniczne, w celu umocnienia polskiej pozycji na świecie (głównie w europie wschodniej). Powinno się prowadzić bardzo aktywną i stanowczą politykę zewnętrzną z oczywistych powodów.

Niestety muszę przyznać, iż ostatnio Polska w polityce zagranicznej wypada bardzo słabo. Przykładami na to są chociażby: bardzo słaba pozycja Polski w Unii Europejskiej i Katastrofa Smoleńska. W obu przypadkach brakuje nam stanowczości i aktywności w egzekwowaniu swoich praw. Trzeba to koniecznie zmienić

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Polityka zewnentrzna – polityką ekonomii

 1. „Keshe Foundation” promuje wolną energię! Dowiedz się i informuj innych!

  Ten film jest krótkim wstępem opisującym fundację Keshe i jej technologię, która powstała by się nią dzielić z Tobą i każdym człowiekiem na świecie. Rządy świata wiedzą już o tej technologii i ważne jest, byście wy również się o niej dowiedzieli, gdyz zmieni ona całkowicie wasze życie.

  FUNDACJA
  Fundacja została założona przez Mehrana Keshe urodzonego w Iranie absolwenta inżynierii nuklearnej na Uniwesytecie Londyńskim. Przez ostatnie 40 lat jego badania skupiały się na dynamice elektrycznie naładowanej plazmy jako źródle energii i pola grawitacyjnego. Fundacja jest zarejestrowana jako organizacja non-profit w Holandii, a jej główna siedziba znajduje się w Ninove, w Belgii. Z racji, że jest to organizacja kosmiczna, celem fundacji był rozwój technologii kosmicznych takich jak transport, produkcja energii, system opieki zdrowotnej i odżywianie dla ludzi podrożujących w kosmosie. Oto jak pan Keshe odkrył w jaki sposób generować i kontrolować pole grawitacyjne. To odkrycie ma setki możliwych zastosowań, które mogłyby pomóc rozwiązać większość z fundamentalnych problemów świata, takich jak niedobór energii, wody pitnej, jedzenia czy skażenie środowiska.

  PODSTAWOWA ZASADA

  Wszystko zaczyna się wraz z nowym rozumieniem powstawania grawitacji i możliwości odtworzenia tego procesu. Gdy pola magnetyczne o podobnej sile oddziałują ze sobą, mogą splątać się w większą, dynamiczną, sferyczną całość. Gdy te pakiety oddziałują z kolei mmiędzy sobą, generuje się pole magnetyczne i grawitacyjne. Każde pole magnetyczne zawiera komponenty plazmatyczne trzech podstawowych typów materii: materii, antymaterii i ciemnej materii. Interakcja pomiędzy tymi trzema powoduje powstanie większego, zintegrowanego dynamicznego systemu zwanego ‚wstępną fundamentalną plazmą’ lub ‚neutronem’. Neutron może rozłożyć się do protonu lub elektronu uwalniając niewielkie ilości pola magnetycznego w postaci światła lub energii. Zwróćcie uwagę, że nie jest to model, którego naucza się dziś na uniwersytetach. Jednakże tego typu plazmatyczno-magnetyczne warunki utworzono sztucznie w wielokrotnie powtarzanych eksperymentach i testach pozwalających zamienić zwykła butelkę po Coli w reaktor plazmowy. Odkrycie tych nowych zasad pozwala nam kontrolować i produkować energię i materię w różnych stanach: stałym, ciekłym czy gazowym. Poważani naukowcy ocenili i zaakceptowali możliwość realnego zastosowania tej metody. Dokładniejsze wyjaśnienie znajdziecie na naszej stronie i w naszych książkach.

  SYSTEM OPIEKI ZDROWOTNEJ

  Jako że podróże kosmiczne będą coraz dalsze i dłuższe, podróżnicy kosmiczni potrzebować będą systemu opieki zdrowotnej, który pomoże im wyleczyć się z dowolnej choroby. Komórki ludzkie zbudowane są z układu pół plazmatycznych i magnetycznych, które tworzą atomy wodoru, tlenu, węgla i azotu, które są cegiełkami budującymi aminokwasy w ludzkim ciele. Nasza kosmiczna technologia lecznicza współoddziałuje bezpośrednio z tą plazmatyczną i atomową strukturą ludzkiego ciała wskazując mu w jaki sposób ma powrócić do swojego naturalnego pierwotnego stanu zdrowia. Procedura jest szybka, bez żadnych tabletek, zastrzyków i efektów ubocznych. Wiele prób z zastosowaniem tej technologii przeprowadzonych zostało z ochotnikami, którzy wykorzystali już wszystkie inne możliwości lecznicze. Na naszej stronie znajdziecie świadectwa i filmy ukazujące te doświadczenia. Stwardnienie zanikowe boczne, rak, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, gangrena. Odwiedźcie naszą stronę by poczytać o innych rozległych chorobach, z którymi pracowaliśmy. Znajdziecie tam też formularz do rejestracji w naszym centrum zdrowia w Belgii.

  INNE ZASTOSOWANIA

  Zastosowanie tej technologii może pomóc w rozwiązaniu najpilniejszych problemów świata. Energia – z tą technologią możliwe jest produkowanie baterii i generatorów plazmowych do mocy 10 KW, które nie potrzebują zasilania żadnym paliwem i dostarczają czystej i taniej energii. Transport – reaktory plazmowe z podwójnym polem magnetycznym generują pole magnetyczne i grawitacyjne i umożliwiają unoszenie pojazdó i statków. Również podróż w kosmosie w warunkach podobnych do tych ziemskich będzie możliwa. Środowisko – używając zasady o przyciąganiu równoległym pól magnetycznych, nasze systemy mogą odkazić chemiczne i nuklearne odpady oraz skutecznie oczyścić CO2, tworząc przy tym czystą wodę.

  Inne zastosowania – w 2005 roku złożono ponad 300 podań patentowych dotyczących tej technologii, takich jak tworzenie przewodników dla procesów przemysłowych. Więcej dowiecie się na naszej stronie.

  Celem tego filmu jest przekazanie wszystkim, że ta technologia istnieje, jest TUTAJ i należy DO WAS. Jako organizacja non-profit, Fundacja Keshe nie należy do żadnej firmy komercyjnej i nie jest od żadnej firmy zależna. Aby zapewnić, że ta technologia jest rozpowszechniania oraz celem uniknięcia bałaganu w systemie, chcemy współpracować z rządami, które chcą umożliwić swoim obywatelom tę technologię. Niestety wciąż napotykamy spory opór ze strony kilku potężnych rządów i korporacji, które czują się niesłusznie zagrożone przez tę technologię. Fundacja jest pokojowa, nie związana z żadną religią i ma za zadanie jedynie udostępniać nową wiedzę naukową, technologie i rozwiązania dla głównych problemów globalnych.

  Ważne jest, abyście wiedzieli, że macie pelne prawo korzystać z tej technologii. W tym celu możecie zrobić następujące trzy rzeczy: 1. Udostępnijcie ten film, żeby więcej ludzi się o tym dowiedziało. Im więcej ludzi będzie o tym wiedzieć, tym trudniej będzie opierać się lub blokować nadchodzące zmiany. 2. Doinformujcie się szerzej poprzez wiedzę dostępną na naszej stronie, wykładach-wideo i dokumentach. 3. Poproście ambasadora swojego kraju w Belgii aby uczestniczył w naszych eventach i przyjął tę technologię od nas, aby udostępnić ją w Waszym kraju. List wzorcowy z taką prośbą jest dostępny na naszej stronie. Technologia jest TUTAJ, a jej działanie zostało udowodnione. Być może brzmi to zbyt dobrze, by było prawdziwe, ale wciąż jest faktem. Ta technologia jest TWOJA, więc zadbaj, żebyś uzyskał do niej dostęp i umożliwił lepszą przyszłość nam wszystkim.

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s