Grupa Wyszehradzka


Grupa Wyszehracka jest to organizacja zrzeszająca: Polskę, Węgry, Czechy i Słowację. Ta grupa ma na celu zacieśnienie współpracy głównie w sprawach zewnętrznych, ale także wewnętrznych. Polska jako najsilniejszy członek tej grupy powinna wyjść z inicjatywą większej współpracy wewnątrz grupy.

Częściej powinny odbywać się spotkania między przedstawicielami członków. Powinniśmy również zwiększyć współpracę ekonomiczną w grupie. Powinny również odbywać się spotkania, na których najlepsi ekonomiści z naszych państw powinny szukać rozwiązań dla rozwoju naszych krajów.

Taki zabieg ma na celu nie tylko zwiększenie wpływu Polski w Europie środkowej, ale również realne korzyści gospodarcze. To się tyczy również ustanowienia wspólnego stanowiska w Unii Europejskiej, które zwiększy naszą siłę przebicia.

Zawszę mówię, że Prezydent Rzeczypospolitej powinien wieść prym w polskiej polityce zagranicznej, bo jak inaczej Polska ma się stać poważana na świecie. Bez pracy nie ma kołaczy, więc, żeby mieć szacunek innych trzeba się napracować, trzeba być aktywnym w europie i na świecie. Bez tego Polska będzie tylko jakimś tam państwem w europie środkowej, z którego pochodzi Wałęsa – tak niestety postrzega nas wielu obcokrajowców.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Grupa Wyszehradzka

  1. TEN CZAS JEST JUZ TERAZ

    Wszyscy kochamy naszą piękną planetę, pragniemy ratować i nadal mieć okazję żyć, na Ziemi, ale dużo osób ma dosłownie wszystko w nosie. Czekają na bohatera,Zbawiciela jednym słowem na kogoś kto ich uratuje i załatwi całkowitą sprawę za nich ot tak i tyle, bez problemowo i bez ich jakiegokolwiek wkładu. Najgorsze jest to,iż oni głęboko wierzą w jakieś tam końce świata ,zagładę i tego podobne bzdety wciskane nam wszystkim przez rządy i zakłamaną politykę świata, jednakże jeżeli , pokaże im się prawdę popartą faktami to nazwą cię paranoikiem, powiedzą, że zmyślasz i cię po prostu wyśmieją w twarz. Jest nas wielu , wielu ludzi świadomych ,wszyscy pragniemy tego samego miłości,szczęścia, pokoju i chcemy być tak po prostu szczęśliwi i tyle. Musicie przyjaciele zrozumieć,że media,prasa,rządy i wszystko co jest publiczne jest KŁAMSTWEM I PROPAGANDĄ począwszy od wiadomości a kończąc na propagandach,wywoływaniu paniki po przez zakłamane wiadomości o przeludnieniu na ziemi i o wielkim zniszczeniu planety itd. Dlaczego nic nie robimy i czekamy jak idioci na Zbawienie czy sam nie wiem już na co? Weźmy przyszłość w nasze dłonie a nie pozwalajmy już dalej na cierpienie i ból, na Ziemi , trzeba coś zrobić a nie tylko się biernie przyglądać i olewać wszystko i mieć cały świat w nosie, nie możemy domyślać się konspiracji i propagand , trzeba wziąść świat w swoje dłonie. Pokażmy ,że nie jesteśmy tylko idiotami , mogącymi podążać za rozkazami i nie reagować na zło i przemoc ,którą tylko ten posrany świat promuje, sex,alkohol,impreza,wspaniałość,kasa i EGO wybujałe w kosmos, to tylko potrafi promować ten chory i zatruty świat nic poza tym , żadnych wartości ani piękna, nic. Rozwalmy system w drobne strzępy i nareszcie przejrzyjmy na oczy, iż we wszechświecie nie ma nic innego jak tylko MIŁOŚĆ…Czas dokonać wyboru LEWO albo PRAWO , albo ludzie zginął i będą cierpieli , bo sami sobie to wykreują, albo wykreujemy sobie nowy,piękny, wspaniały, świat pełen miłości i wzajemnego szacunku do samych siebie oraz naszych braci i sióstr, nas wszystkich ludzi, zabijamy się jak małpy w klatce , bo ktoś nam karze, obalmy kłamstwa i dojrzyjmy zakłamaną kurtynę MATRIXA i nareszcie dojrzyjmy piękno. Proszę was moi kochani przyjaciele , musimy ratować się, bo nikt inny za nas tego nie zrobi anie kosmici ani jakiś JEZUS Zbawiciel,czy ktokolwiek,kogo sobie tam wymyśliliśmy. Proszę was z całego serca otwórzcie oczy i serca na prawdę.

    źródło :http://letyourselfbefree.wordpress.com/

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s