Zamach na władze!


Dzisiaj dowiedzieliśmy się o udaremnieniu przez ABW zamachu na Pezydenta, Premiera i Sejm. Powiem o tym w nieco innym kontekscie niż inni.

Informacje które ukazały się w TV mówią o tym, że Zamach miał być zrealizowany przy pomocy 4 Ton materiałów wybuchowych! Nie jest łatwo, albo raczej nie powinno być łatwo zdobyć taką ilość. Nedoszły zamachowiec miał się przygotowywać do tego zamachu od lat. najwżniejszym pytaniem, które powinniśmy sobie zadać, to: Dlaczego?

Podobno chciał zmian w Polsce i dlatego chciał to zrobić. jJa też chcę zmian, ale nie szykuję zamachu. Widać, że sytuacja jaka jest w Polsce doprowadziła go do tego. Jeżeli nic się nie zmieni za pare miesęcy możemy znowu usłyszeć o czymś takim, tylko, że wtedy razem służby mogą się spuźnić.

Jakość polskiej demokracji i rzycia publicznego jest na niewiarygodnie niskim poziomie! Z jednej strony PiS, SP itp. i z drugiej PO, RP itp. obrzucają się nawzajem błotem, oskarżają o zdradę, chcą się delegalizować, podawać pod trybunał, czy wysyłać na szubiennicę. To jest wina obu stron, tylko najgorszym jest to, że nie widzę konca tej farsy. W polityce są ciągle ci sami ludzie, te same układy, POPISy i inne cwaniactwa.

Wg. mnie cały rząd, sejm i senat powinny się rozwiązać i potem stworzyć od nowa. W tym wypadku nie widzę szans na ewolucję, potrzebna jest rewolucja. Jeśli politycy sami nie wezmą się w garść, ludzie powinni wyjść na ulice i powiedzieć co myślą o tym wszystkim. Musimy wyrwać się z tej stagnacji i coś zrobić!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s