Czy jesteś za legalizacją Marihuany?


Dawno już nie dodawałem nowej ankiety, więc teraz oto jest. Co o tym sądzicie? Ja od razu mówię, że jestem raczej przeciwny temu, chociaż jako, że jest to sprawa po części światopoglądowa uważam, że rząd powinien rozpisać referendum na ten temat i byłaby sprawa załatwiona.

PS. Od teraz do każdego postu dla urozmaicenia będę dodawał obrazki 🙂

Reklamy

6 uwag do wpisu “Czy jesteś za legalizacją Marihuany?

 1. 21.01.2013 Mehran Keshe wezwał wszystkie państwa, organizacje religijne i wszystkich ludzi indywidualnie do podpisania traktatu pokojowego, które miałoby nastąpić 21.03.2013r. w dowolnie wybranym przez przedstawicieli miejscu.
  22.01.2013 parlament Włoch (państwa, które przyjęło technologię od fundacji) rozpoczął dyskusję na temat traktatu pokojowego.

  Odpowiedz
 2. Konferencja z udziałem Keshe w Polsce

  Witam serdecznie,

  narodził się pomysł, aby zorganizować konferencję z udziałem Keshe w Polsce. Skontaktowałem się z Keshe i wyraził zgodę na przyjazd.

  Jest to bardzo duże przedsięwzięcie i musi zostać doskonale przygotowane, aby odniosło skutek. Idealnie byłoby, aby taką konferencję organizowało jakieś stowarzyszenie. Dlatego proponuję utworzenie takiego stowarzyszenia, abyśmy zaczęli także w realu zmieniać świat na lepsze. Pierwszym projektem będzie właśnie zorganizowanie tej konferencji i popularyzacja tematu wolnej energii.

  Jest pomysł, aby zaprosić na tą konferencję naukowców, media i organy samorządowe. Taka oddolna inicjatywa społeczna.

  Do założenia stowarzyszenia potrzeba 15 osób. Mam nadzieję, że pośród tych około 800 osób odwiedzających każdego dnia tego bloga, zbierze się grupa chcących coś zrobić dla innych w szerszej skali działania 🙂

  Proszę chętne osoby o kontakt na soulowicz@op.pl

  Odpowiedz
 3. Od MT Keshe na jego forum – Tworzenie Zespołów Badaczy

  Chciałbym poruszyć pewną kwestię na tym etapie badań.

  Wiele pytań poruszonych na tym forum zostało już przedyskutowanych w ciągu ostatnich miesięcy i skierowanych do międzynarodowych firm zajmujących się produkcją ekwipunku do podróży kosmicznych.

  Aby skrócić czas potrzebny do rozwoju tych technologii na kolejnych spotkaniach rozpoczniemy odkrywać tożsamość tych organizacji.

  Dlatego też, wkrótce rozpoczniemy otwieranie nowych wątków na forum dyskusyjnym na temat badań poczynionych przez wiodące organizacje do spraw przestrzeni kosmicznych na temat systemów Magravs (pola sił magnetycznych i grawitacyjnych – przyp. tłum., jest to pojęcie używane przez MT Keshe i ma związek z plazmą, na której wedle jego teorii opiera się cały Wszechświat).

  To oznacza, że raz na zawsze damy wam wgląd w to co naukowcy, którzy pracują ściśle z nami przez ostatnie miesiące i którzy przeszli przez każdy punkt naszych patentów, postanowili oraz jaką decyzję podjęli w sprawie produkcji systemów Magravs, posiadając pełną wiedzę na temat tej technologii.

  Raporty te są wykonane przy zachowaniu pełnej oceny tej technologii z zamiarem do uprzemysłowienia oraz skomercjalizowania jej.

  Tym posunięciem ukazujemy fakt, że wiodące firmy produkujące sprzęt używany w podróżach kosmicznych w pełni przebadały tę technologię i niezależnie zadecydowały, że jest ona słuszna.

  Zbyt długo utrzymujemy raporty od tych organizacji w statusie poufnym i obecnie, ponieważ wiele rządów posiada tę technologię, dajemy również światu wgląd na sposób jej działania.

  Tak jak obiecaliśmy, czas dla rządów potrzebny na podjęcie decyzji jest ograniczony i ponieważ zauważamy taki sam oszczerczy i blokujący nas proces z jakim spotkaliśmy się poprzednio, nasza fundacja opublikuje wszystkie szczegóły, które oszczędzą innym czas potrzebny na ocenę i oszacowanie tej technologii – czyli przechodzimy do pełnego opracowania systemów dla społeczeństw przez społeczeństwa.

  Proszę przeczytać szczegółowo Patent Nr. 1 i zrozumieć go według definicji zawartych w książkach i jestem przekonany, że wtedy opracujecie reaktory w grupach w ciągu tygodni.

  Nadszedł czas, aby zagrać w ogólnoświatową grę i jako wynalazca jestem gotowy, aby rozpocząć ją, jeśli forum jest gotowe do podjęcia się następnego kroku i pokazania tej technologii publicznie. Jest to wszystko o co was się prosi.

  Podjęliśmy decyzję, aby pracować z naukowcami oraz społeczeństwami tak jak obiecaliśmy, a rządy miały wystarczająco dużo czasu a teraz nasz publiczny czas właśnie się rozpoczyna.

  Przejdźmy do następnego kroku ale proszę współdziałać z waszymi rządami gdyż to ich naukowcy podejmują decyzję zgodnie z ich starym zrozumieniem tego tematu i obecnie jest czas, aby zagrać w nową, całkiem otwartą grę z nauką oraz abyście pokazali im działający prototyp z pomocą innych na całym świecie.

  Wszyscy są mile widziany, aby partycypować jednakże z wiedzą a nie z dążeniem do nieszczęśliwego wypadku. Dajemy wam dostęp do ograniczonej liczby wiedzy oraz naukowców dobrze zorientowanych w tym procesie pionierskiego nauczania i wdrażania tych technologii przez grupy badaczy oraz podejmowanych przez nich decyzji co do członków społeczeństwa za pomocą których należy upubliczniać te odkrycia w każdym etapie rozwoju.

  Wybierzcie swoje zespoły i gdy tego dokonacie w ciągu następnych czternastu dni uruchomimy procedurę i ustalimy pracę dla danej grupy badaczy.

  Fundacje dokonują rozwoju przez grupy badaczy i nie będą one ani wyłącznością jednego członka inicjującego tę grupę, ani ograniczone do niego samego i tym samym pozostawiamy otwarte drzwi dla wszystkich zainteresowanych, lecz zamykamy je dla utrzymywania kontroli oraz zatajania tych badań.

  Mam już pewien pomysł na temat kilku, o których myślę że sprawdzą się jako członkowie grup badaczy na tym forum lecz moja decyzja nie liczy się gdyż to wy jesteście tymi, którzy sprawdzacie się wzajemnie pod kątem wiedzy i możliwości i umieszczacie listę online. Następnie przekażemy wam dostęp do bardzo bezpiecznej pozycji, na której będziemy mogli przedyskutować w pierwszej kolejności krok po kroku wszystkie aspekty projektu, kontroli oraz wytwarzania ruchu.

  Czas zakończenia oceny tej technologii powinien wynieść około trzydziestu dni od ustanowienia grupy.

  Pierwsze prototypy opracowane i wykonane przez grupę będą oddane w ciągu trzech miesięcy. Tak więc do końca marca grupa badaczy nowej myśli technologicznej na tym forum powinna być w stanie pokazać pierwszy system z pozycji projektanta.

  Dostarczymy wam całe zaplecze badawcze oraz koszty potrzebne do opracowania prototypu.

  Na koniec badania każdy partycypant jakiejkolwiek narodowości otrzyma kopię działającej jednostki, aby pokazać ją w swojej części świata nie tylko swojej własnej nacji.

  Zatem słowne nauczanie o technologii związanej z przestrzenią kosmiczną zaczyna się od dnia dzisiejszego i jest to wasz czas, aby oszacować swoje własne możliwości i zrozumienie Wszechświata według własnego pojmowania nowej technologii.

  Gdy wybierzecie zespół będziemy tutaj, aby służyć wam wszystkim radą.

  Uważam, że powinno to ukazać technologię kosmiczną dla opinii publicznej za jednym razem i rozprzestrzeni się ona pośród ludzi, od ludzi i dla ludzi zamiast nas dających wam pokaz a was pytających co i jak działa. Otrzymujecie teraz możliwości nabycia wiedzy oraz uczenia siebie nawzajem pełnego, uniwersalnego procesu działania.

  Stajecie się równymi recenzentami waszej własnej technologii dla rodzaju ludzkiego.

  Jestem gotów na stanie się waszym studentem w danej grupie badaczy jeśli dostrzeżecie, że to będzie odpowiadało sytuacji gdyż jest jeszcze dużo do nauczenia się.

  Dostarczymy wam całe zaplecze naukowe potrzebne do pracy na nowym serwerze gdyż od 15/12/2012 Fundacja Keshe jest właścicielem serwera, który był zakupiony z taką właśnie myślą.

  MT Keshe

  Strona źródłowa: http://jhaines6.wordpress.com/2012/12/03/fyi-from-mt-keshe-on-his-forum-formation-of-study-groups/

  Strona Keshe Foundation – patenty:http://www.keshefoundation.org/en/applications/licensing/112-licensing-en

  Odnośniki do dokumentów:

  Wprowadzenie do Technologii Keshe.
  Użycie reaktora plazmy w motoryzacji.
  Użycie reaktora plazmy w urządzeniach zasilających w energię elektryczną.
  Użycie reaktora plazmy podczas odkrywania przestrzeni kosmicznej.
  Projekt Oasis, jednostki łagodzące skutki klęsk żywiołowych.

  Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

  źródło : http://ujawnienie.wordpress.com/2012/12/21/keshe-foundation-list-do-forumowiczow/

  Odpowiedz
 4. Postępy w Fundacji Keshe – 5.02.2013
  Janusz Zagórski rozmawia ze znanym już nam z zeszłego tygodnia ekspertem d/s technologii niekonwencjonalnych (prosił o zachowanie incognito, stąd występuje pod swojsko brzmiącym nickiem Zbyszek).

  Odpowiedz
 5. Uwaga! Trole Kesha nabierają naiwnych.
  Emil

  Ta relacja to zwykła kaczka jakiegoś trola. Dzwoniłem dziś do wszystkich uczelni w całym kraju. Studenci o niczym nie wiedzą. Cały ten wykład i pokaz to jakaś improwizacja. Keshe nic nie miał i nie ma do zaoferowania. Od kilku lat Keshe przekłada termin sprzedaży wydumanych generatorów i nic więcej. On nie odpowiedział jeszcze na swoim forum na jedno techniczne pytanie. Wymyśla pokojowe formularze, które rozsyła po ambasadach. Po co to robi? Robi to po to by Iran miał czas na dokończenie odwirowania (wzbogacenia) 50 ton uranu. Co ma modlitwa do wywołania jonizacji czy plazmy.

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s