O Blogu

Witaj drogi czytelniku, jestem wielce ucieszony z powodu Twojej obecności tutaj. Zacząłem pisać ten blog z 1 powodu: nie chcę siedzieć bezczynnie patrząc na zmieniający się świat. Głównie chcę zwrócić uwagę na potrzebne zmiany w polskiej polityce oraz gospodarce, ale nie tylko. Tu chodzi o całą polską politykę, o wprowadzeniu do niej całkowicie nowej jakości.

Każdy może zmienić naszą zarówno Polskę jak i cały nasz świat, dlatego chciałbym, ażebyście również wzięli w tym czynny udział, uwierzcie w Siebie, uwierzcie, że możemy pomóc Polsce, razem!

Dziękuję za uwagę Marcin Woźniak

Reklamy

4 uwagi do wpisu “O Blogu

 1. Zaproszenie pokój na świecie i uwolnienie technologii

  Szczegóły
  Kategoria: Aktualności

  wShare
  9 digg

  Poniższy tekst jest kopią oficjalnego zaproszenia do przywódców swoimi rządami poprzez ich ambasady w Belgii .
  Wiadomości te rozpocznie opuszczeniu Fundacji i zostanie przekazany do każdego ambasadora w Belgii w ciągu najbliższych dwóch tygodni .
  Będziemy publikować nazwę kraju i mailowy adres używany, dzięki czemu można śledzić postępy swojego rządu odpowiedzi .
  Od teraz to do Ciebie, aby zobaczyć, że konsekwencje tej technologii są rozumiane w swoim kraju pochodzenia.

  To zdarzenie nie jest dostępny dla publiczności.
  Tylko zaproszeni przedstawiciele rządów są dozwolone. Zewnątrz nic nie będzie widać. Proszę, niech goście uczestniczą w pokoju.
  Znajdź informacje dotyczące
  2. Międzynarodowa prezentacja na 06 września 2012 o:
  http://www.keshefoundation.org/en/introduction/the-kf-center/123-events/312-the-second-international-presentation
  Zaproszenie pokój na świecie i uwolnienie technologii

  Po spotkaniu Keshe Fundacji z ambasadorami świata zaproszonych do Brukseli w dniu 21 kwietnia 2012 r., teraz nasze zaproszenie idzie do narodów świata za pośrednictwem swoich ambasadorów i ich liderów do udziału w spotkanie w dniu 6 września 2012 w Keshe Foundation Center w Ninove, Belgia (lub w każdym innym miejscu narody mogą wybrać).
  Jak Ekscelencje mieć świadomość, zaprosiliśmy przedstawicieli każdego kraju do pierwszej prezentacji naszej technologii w dniu 21 kwietnia 2012 roku. Ambasadorowie niektórych krajów uczestniczyło w tym spotkaniu i inni zdecydowali się zignorować połączenie, ze względu na naciski od innych narodów, i postanowił nie uczestniczyć lub wycofał się w ostatniej chwili.
  Z tego drugiego zaproszenia my bezpośrednio i jednoznacznie zaprosić przywódców waszego narodu wyznaczyć wykwalifikowanych osób, które mogą brać udział w nadchodzącym spotkaniu w Fundacji w dniu 6 września w imieniu swoich rządów.
  Przyczyny tego zaproszenia i spotkania są następujące:
  W dniu 21 września 2012 r. Fundacja Keshe wyda pierwszą fazę technologii kosmicznej i grawitacyjne i magnetyczne (Magravs) systemy, jakie posiada, do wszystkich naukowców na całym świecie jednocześnie, do produkcji i powielania. Od tego momentu, międzynarodowe granice będą przestaje mieć istotnego znaczenia. To dlatego, że po raz pierwszy system lot został zbudowany i oddany do użytku dla społeczeństwa, czas podróży na przykład z Teheranu do Nowego Jorku będzie około 10 minut maksymalnie. Nowe lotniczych systemów pozwoli każdy człowiek, aby same Długość drogi w tym samym czasie i na prawie żadnych kosztów z dowolnego punktu na tej planecie. Łódź nie będzie wykrywalny dzisiejszej techniki radarowej.

  Kryzys energetyczny zostanie rozwiązany przy skoku, a raz, że technologia jest w praktyce z uprawnień, które kontrolują dostawy energii, a przez nich obecne struktury finansowe znajdą ręce puste.

  Niedobór wody świat będzie zająć i rozwiązać przedstawiając tę ​​technologię do publicznej wiadomości niezwłocznie po wydaniu naszej energii i technologii kosmicznych.
  Jak to zrobić?
  Przez ostatnie sześć lat używali międzynarodowego systemu patentowego, aby upewnić się, że każdy naród i główne naukowcy z całego świata mieć kopię naszych patentów w ich posiadaniu. (Proszę sprawdzić patentu europejskiego i międzynarodowe serwery wersje do pobrania ilości pobrań).
  Mamy więc zapobiegać ewentualnym blokowaniem tej technologii przez jakiekolwiek osoby lub grupy, a obecnie większość narodów są w posiadaniu naszych patentów na wytwarzanie energii, systemów medycznych i podróży kosmicznych.
  W ten sposób metody stosowane w przeszłości w celu zapobieżenia rozwoju międzynarodowej zostały ominięte, a teraz wszystkie narody mają taką samą okazję do wspólnej pracy, aby zobaczyć, że ta technologia jest opracowany w sposób bezpieczny.
  Głównym punktem jest to, że nasza technologia ma być dostępna bezpłatnie dla każdego rządu na rzecz wszystkich obywateli. Za pośrednictwem systemów opracowaliśmy każdy naród może mieć dostęp do jak najwięcej energii, wody i żywności, ile potrzebują, a także do nowych metod opieki zdrowotnej i transportu, wszystko na bardzo niskim kosztem.
  Według statucie Keshe Foundation i wszystkie technologie są własnością narodów świata. Patenty są aktywa każdego człowieka na tej planecie, i nie mogą być stosowane przez każdą jedną osobę lub organizację, czy narodu. To oznacza, że ​​wszystkie dochody generowane przez technologię należy do narodu, który sprawia, że ​​korzystanie z niego.
  Wydamy listę krajów zaproszonych na spotkanie w dniu 6 września 2012 r. i pełne adresy e-mail tych, którzy otrzymają zaproszenia, tak będzie do Ciebie jako rząd, aby wiadomo który z waszego narodu będą uczestniczyć w tym spotkanie.
  W tym czasie ta wiadomość dociera do swoich ambasad kopia zostanie wysłana na forum i na stronie internetowej Fundacji, tak twoi obywatele będą świadomi oferty, które zostały wykonane do ciebie. Wtedy to będzie dla Ciebie, aby Twoja odpowiedź im znane, a także do Fundacji, a my będziemy zbierać nazwiska delegatów mianowanych i pozwól urzędnicy wiedzą, gdzie i jak się spotkać.
  Po tym spotkaniu, prezentacji w dniu 21 września 2012 będzie pierwszym krokiem w programie nauczania na Keshe Fundacji dzielić się swoją wiedzą i umieścić go w ręce ludzi na całym świecie. Kiedy te nowe technologie i ich korzyści są znane opinii publicznej, przywódcy każdego narodu będzie musiała zdecydować, jak mają zamiar je realizować dla dobra wszystkich.
  W tym momencie pojawią się dwie opcje: albo wszyscy razem pracować, aby zmienić życie wszystkich na ziemi lepiej przez odpowiednich wzorców postępowania, lub zaawansowanych narodów świata będzie zobaczyć w niedalekiej przyszłości zalew imigrantów w dziesiątki tysięcy uciekają do większych miast.
  Jesteśmy gotowi przedstawić technologię do swoich przedstawicieli w każdym otoczeniu, tak aby mogły zrozumieć jego znaczenie i zmiany przyniesie to chodzi.
  Od teraz możemy się upewnić, że żadne dziecko lub dorosły umrze z pragnienia czy głodu, i że żaden naród nie zostanie zaatakowany przez innego, ponieważ potencjalne wojskowe zastosowania nowej technologii są tak horrendalnie destrukcyjne, że będziemy mieli innego wyboru, jak zaakceptować, że walczą z zasobów naszej planety jest już przeszłością.
  Nie było nic złego w ochronie majątku narodowego, ale teraz jako liderów małych regionach Ziemi jest odpowiedzialny, aby zobaczyć, że jej zasoby są dostępne do podziału, i że z pomocą naszego każdego z nas technologicznej podstawowych potrzeb na energię, wody, żywności i opieki zdrowotnej są spełnione.
  Keshe Fundacja nie bierze pod uwagę kolor skóry, narodowość, religię czy przynależność polityczną, więc nasza rozmowa jest wyjście do każdego rządu powołać zespół naukowców, aby przyjść i zobaczyć nasze technologie z pierwszej ręki. Następnie mogą zdecydować, czy do korzystania z nich. Jeśli zignorujesz to zaproszenie wasz naród wkrótce będzie miał innego wyboru, jak iść śladem narodów, które zdecydowały się na ich rozwoju.
  Wzywamy waszego narodu, aby rozpocząć proces współpracy światowej jak najszybciej, ponieważ po te systemy są w pracy, granice, które oddzielają od siebie w jednym kraju nie będzie miała znaczenia.
  Mamy ustawić scenę na zmianę kursu dla ludzkości i w najbliższych miesiącach widzimy go przez. W niedalekiej przyszłości ludzie będą sobie sprawę, że jesteśmy tutaj, aby służyć sobie wzajemnie i nie powinny być podawane, ponieważ wszystkie zasoby będą dostępne dla wszystkich w tym samym czasie iw tym samym środkiem.
  MT Keshe
  założyciel i opiekun dyrektor Fundacji Stichting do Keshe

  to jest tłumaczenie przez translator, niestety nie znam angielskiego, ale raczę sobie jak mogę. Zapraszam Ciebie i Twoich czytelników do zapoznania się z tematem.

  http://www.keshefoundation.org/en/media-a-papers/keshe-news/316-the-world-peace-invitation-and-release-of-technology

  Odpowiedz
 2. Ja nad swoim reaktorem modiłem się z 5 minut w czasie jak nabierał obrotów i zaskoczył (mój przy 2900 rpm był już gotowy). Ważyłem go podczas pracy czy spada waga ale pomiary nie są jednoznaczne jeżeli chodzi o masę muszę to powtórzyć jeszcze – ważne że działa. Obecnie na rurce miedzianej o średnicy 8 mm mam prawie 25A i moc utrzymuje się na poziomie 750W (komora 0,15 m3). Kilka dni temu dodałem więcej argonu i prąd znacznie podskoczył. Wcześniej próbowałem wielokrotnie bez modlitwy uruchomić go ale każda próba nic nie dawała. Bez modlitwy nie ruszy – tak też zaleca pan Keshe. Jest już nowa wersja Generator Keshe from Moravia. Oni swój reaktor też uruchomili w podobny sposób z modlitwą. Podobny typ reaktora dzaiała już na Ukrainie jest już ich film na Youtube. Dziwna sprawa rodzaj wyznania nie ma tu nic do rzeczy, każda wiara jest skuteczna. O co tu chodzi?

  Odpowiedz
 3. Jest już przepis na darmową żywą plazmę.
  Po długich i mozolnych testach wyhodowałem żywą plazmę. W sumie mam jej już około 0,5 litra. Zrobiłem ją zgodnie z procedurą zalecana przez Keshe. Krótki opis. Butelka po Coli, dwa gwoździe koniecznie zardzewiały, woda może być z kranu i jak ktoś chce to może dodać łyżkę soli kuchennej. Teraz wszystko trzeba solidnie wymieszać, koniecznie przy modlitwie. W przerwach można też co jakiś czas solidnie wstrząsać butelką. Plazma w butelce jak się ożywi to straci na wadze, a to oznacza, że antygrawitację mamy już w kieszeni. Teraz można pozwolić jej na to, aby sobie troszkę polatała. Nie zaszkodzi też w tym czasie krótki czuły dialog z nią ale tylko w czasie jak się unosi nad butelką. Nie przegapmy cichych jęków wydostających się z butelki – to oznaczać może przekroczenie parametrów. Po godzinie plazma zamiast mówić może bulgotać ale prąd jak chce dawać to niech daje. Teraz sam pomiar. Przy pomiarach mogą powstać krótkie błyski ale to dobry znak, bo plazma zaczyna generować energię. Na koniec tego procesu butelka ma wydawać tylko cichy syk ale nie za głośny, oznacza to, że mamy już w butelce to co obiecywał nam Keshe. Bardzo ważne ! Nie pijmy tego przypadkiem, bo polecimy w kosmos. Na koniec nie trzymać tego długo w ciepłym miejscu, bo zacznie fermentować.
  Kitty Foundation Study group.

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s