O mnie

Ich

Dzień dobry 🙂 , tutaj Marcin Woźniak. Piszę tego bloga, ponieważ chcę Wam pomóc. Nie mogę siedzieć bezczynnie i patrzeć jak Polska stacza się w otchłań! A my, wszyscy Polacy spadamy tam przez konformistycznych polityków. Polityków, których jedyny celem w życiu jest władza i pieniądze.

…Najgorsze jednak jest to, że…

LUDZIE IM NA TO POZWALAJĄ

 

Dlaczego wszyscy uznali, że tak musi być!? Dlaczego zobojętnieli!? Dlaczego niekompetencja polityków ludziom odpowiada?! Nie jestem pewien czemu tak się dzieje, ale ubolewam z tego powodu. Kolejnym celem tego bloga oraz moim jest uświadomienie ludzi, że nie muszą na to pozwalać. To niestety jest bardzo trudne, ponieważ politycy skutecznie zniechęcają ludzi do jakiejkolwiek aktywności.

Mam wielką nadzieję, ze uda mi się zmienić tą sytuację, ponieważ ci politycy nie wprowadzają potrzebnych reform, a niejednokrotnie robią odwrotnie i tylko pogarszają sytuację.

Reklamy

10 uwag do wpisu “O mnie

 1. ogromną bolączką naszej polityki jest rozbicie i rozdrobnienie podobnych sił i opcji politycznych, młodzi tacy jak Ty powinni zadbać o wrost i przyrost sił w życiu politycznym tak by dwie dewiantki pis i po nie zabierały całej sceny politycznej.A tak przy okazji jakie nastroje polityczne królują obecnie na Śląsku?

  Odpowiedz
 2. Czy tak bardzo po sąsiedzku, to nie wiem, ponieważ mieszkam na północy świętokrzyskiego, zaraz przy granicy z mazowieckim.
  Ale mój Tata jest Ślązakiem, więc można powiedzieć, że ze Śląskiem łączą mnie więzy krwi 🙂

  A jeśli chodzi o nastroje polityczne, to ja dziwie się, że PO wciąż rządzi, bo każdy z kim rozmawiam mówi, że to złodzieje itp.

  Odpowiedz
 3. Witam. Jestem pełna uznania dla otwartości, temperamentu, refleksu i zaangażowania. Mam nadzieję, że wystarczy Ci sił i przekonania na długo i że znajdziesz zwolenników – bo naród jest zmęczony i obojętnieje! Będę śledzić Twoje idee. Głównie interesuje mnie nasza wieś Tam upatruję „odrodzenia” , pod warunkiem właściwych ludzi w Radach Gmin i na stanowiskach wójtów. (niestety „zblatowanie” na prowincji jest – kto wie- czy nie większe niż w miastach. )

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s