Hańba!


Narodowe święto po raz kolejny zostało pogwałcone przez chuliganów. Zamiast łączyć się w takiej chwili z innymi niektórzy postanowili „odreagować” na ulicach. To już kolejny raz z rzędu, kiedy to się dzieje na ulicach Warszawy. Brak mi kulturalnych słów na opis tych niewiarygodnie skandalicznych wybryków. Władze Warszawy oraz odpowiednie służby powinny raz na zawsze ukrócić działalność wandali – jak?

Oświadczyć jasno i wyraźnie, że wszyscy wandale będą wysyłani na roboty publiczne, żeby odpracować to co zniszczyli z dużą, najlepiej wielokrotną nawiązką. Pobłażanie w stosunku do takich ludzi powinno się skończyć. Polska to nasza wspólna własność, a nie tych łobuzów i dlatego powinni zapłacić.

Wielu oskarża o te rozróby ONR, ale nie sądzę, żeby kierownictwu tej organizacji podobało się ciągłe tłumaczenie się z takich wybryków. Być może członkowie ONR są za to odpowiedzialni, ale nie sądzę, by było to w zgodzie z ich władzami, ponieważ według świadków prywatna ochrona ustanowiona przez organizatorów manifestacji próbowała powstrzymać „rozrabiaków”.

Pewne jest to, że nie może być tak, że co roku trzeba ustawiać kordony policyjne, po to, żeby bronić Warszawy przed zniszczeniami. Gdyby nie było tam tylu oddziałów policji, to mogłyby wybuchnąć swego rodzaju „zamieszki” w całym mieście. Jedynym sposobem na przecięcie tego węzła gordyjskiego są kary, kary i jeszcze raz kary dla wandali.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Hańba!

 1. Zanim dyskusja rozwinie się dalej.!!
  Dla tych co piszą iż „demonstrowali niezadowoleni?”dorodna, a bezrobotna, młodzież polska” bez pracy wiec i bez środków, do życia.Najczęściej /i chyba tylko/spontanicznie Zapytam, a wy mi „ciemnemu ,wytłumaczycie”
  Jak to się dzieje, ze ludzi bez pieniędzy na życie, stać na
  a/przyjazd do Warszawy z odległych nawet miejscowości
  b/całodzienne „utrzymanie” w Warszawie /kto im zapewnił catering ?/
  c/nie tanie przecież środki pirotechniczne /race, petardy/
  d/”cocktaile Mołotowa” to oni zakupili na miejscu czy wieźli z odległych miejsc Polski, a do tego w środkach komunikacji publicznej ,razem z cała tą”pirotechnika”
  e/jednakowe dla wszystkich kominiarki a dla „służb porządkowych” mar5szu, jednakowe odblaskowe kamizelki jednorazowego użycia bo z nadrukami”stosownymi” na plecach.
  f/ jednakowego kształtu i formatu niesione „banery”transparenty,napisy i sztormówki
  g/skąd wiedzieli przybysze przecież z całego kraju gdzie miejsca zbiorki i jaki będzie kierunek marszu
  h/kto im dowiózł i dostarczył do rak cale te „bojowe wyposażenie” ważące kilkanaście ton a i nieporęczne w tzw transporcie publicznym /o zagrożeniu życia współpasażerów nie wspomnie/
  Wyjaśnicie ??
  Bo będę twierdził iż „bohaterska młodzież wszechpolska” bez grosza przy duszy,głodna i bosa i obdarta z miłości dla ojczyzny, pielgrzymką pieszą, a nabożną ze śpiewem i sztandarami”marszem gwiaździstym” szła „NA STOLYCE” by wspomóc upomnieć się i ŚWIĘTOWAĆ po swojemu NARODOWE ŚWIĘTO
  TAKIE TO W NAS UMIŁOWANIE OJCZYZNY, TAKIE TO W NAS WYRZECZENIA
  Wodzu /jak na razie nie wiem, a pewno podacie który/prowadź na Moskwę na razie tylko podpaliliśmy wrażą /a jak /ambasadę
  Jak w rewanżu zrobią w Moskwie to samo będziemy oburzeni.No jak nie jak tak.NASZĄ !!! podpalać.?Barbarzyńcy No jak nie jak tak.
  /a Brudziński juz rzecze To wina Tuska i do dymisji on i Min Sienkiewicz

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s